بیلبورد عرشه پل کوهک

بیلبورد اتوبان آفرینش بجنورد شرق به غرب

شناسه آگهی : 152

بجنورد 200 متر مانده به میدان مادر

توضیحات کوتاه

نوع دسته بندی تبلیغات محیطی
نوع رسانه بیلبورد
تیپ رسانه افقی
تعداد وجه یک وجهی
وضعیت روشنایی لامپ مهتابی
متراژ 45 متر مربع

توضیحات

بیلبورد تبلیغاتی در خراسان شمالی

برای اجاره بیلبوردهای تبلیغاتی و همه تابلوهایی که در استان خراسان شمالی قرار دارند، می توانید از سایت آلبورد استفاده کنید. به طور خاص این آگهی به معرفی بیلبورد اتوبان آفرینش بجنورد مسیر شرق به غرب می پردازد

اجاره بیلبورد تبلیغاتی اتوبان آفرینش بجنورد شرق به غرب

چطور در چند مرحله یک بیلبورد عالی و خلاقانه پباده سازی کنیم؟

مشتریان همانند ۲۰یا ۳۰سال گذشته به بیلبوردها و تبلیغات روی آن نگاه نمی‌کنند. با اینکه آنها ممکن میباشد هنوز هم بیلبوردها را فضای تبلیغاتی خاصی بدانند البته بیش تر به تلفن همراه های موبایلی هوشمند، تبلت ها و سیستم های بازی خویش عشق و علاقه مند می‌باشند. به همین دلیل چشم هایشان بیش تر به سمت زمین خیره می‌شود و به بخش های بالا همچون بیلبوردها کمتر دقت می شود.

با اینحال چنین موضوعی به این مفهوم وجود ندارد که تبلیغات روی بیلبوردها بایستی نادیده گرفته شود. این روز ها بلیبوردها در هر جایی نصب می گردند و میتوانند تاثیر بسیار قدرتمندی بر روی برندهای مورد نظر داشته باشند.

از آنجایی که تبلیغات به یک حوزه رقابتی در جامعه تبدیل شده‌است و تبلیغات دیجیتال و کمپین های دیجیتال مارکتینگ نیز یک رسانه انتخابی برتر اشخاص میباشد، می بایست بدانید چه‌طور میتوانید تبلیغات خویش را به مشتریان عرضه نمائید.

آیا برای نمایش و رونمایی از خدمات خود آماده هستید؟ فعالیت خلاقانه ای انجام داده اید؟ دراین مطلب قصد داریم در زمینه ی فرآیندی حرف بزنیم که شما‌را مطمئن می سازد بیلبوردها بخت بیشتری برای جلب نظر مردم داشته باشند. از این نکات میتوانید برای جلسات خویش با کمپانی تبلیغاتی اجرا کننده به کارگیری کنید.

در پباده سازی بیلبورد شش کلمه و واژه یا این که کمتر از آن ایده آل خواهد بود به یاد  داشته باشید وقتی که مشغول دیدن بیلبوردها میباشید، وقت بالایی برای دید آن ندارید. معمولا به صورت متوسط، برای دیدن هر بیلبورد، حدود شش ثانیه وقت اختصاص داده میشود.

به همین دلیل فقط کاری که بایستی انجام دهید به کار گیری از شش کلمه و واژه برای انتقال پیام آن برند میباشد. بسته به بلندی محتوا و راحتی دیدن و خواندن آن میتوانید تعدادی کلمه و واژه دیگر به آن اضاف نمائید ولی در پباده سازی بیلبوردها و استرابورد، تحت عنوان یک قانون باید بدانید که متن شما هر چقدر کمتر باشد جذاب تر به نظر می رسد.

موقعیت مکانی

One Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *