درباره آلبورد

آلبورد

درباره آلبورد


درباره آلبورد– از آنجا که استفاده از تکنولوژی و فضای مجازی در کشور در حال رشد است، خیلی از خدماتی که در گذشته به شکل حضوری انجام می شد، در حال حاضر به صورت آنلاین در دسترس اند. استفاده از فضای مجازی به جهت رسیدن به اهداف خدماتی و تجاری، راه حلها را به سادگی در اختیار ما قرار داده است. آسان سازی پاسخ به نیازها با توجه به مشکلات فراون در حوزه رفت و آمد، ترافیک و محیط زیست، مسیر پیشرفت تعداد زیادی از مردم جامعه را به سمت پاسخ گویی نیاز ها از مبادی آنلاین هدایت کرده است.

آلبورد

ما نیز در سایت آلبورد، برآن شدیم تا بخشی از نیاز صنعت تبلیغات و بازاریابی کشور را پاسخ بگوییم. آلبورد محیطی برای تعامل بین کانون های تبلیغاتی، پیمانکاران و مالکین بیلبوردهای تبلیغاتی با مشتریان، مدیران ادارات و نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی است، که قصد استفاده از این تابلوها و بیلبوردهای تبلیغاتی و اجاره آنها در هر نقطه از کشورمان را دارند.

در وبسایت «آلبورد» کانونهای تبلیغاتی، پیمانکاران و مالکان تابلو و بیلبوردهای تبلیغاتی می توانند، تصاویر و اطلاعات رسانه(انواع بیلبوردهای تبلیغاتی) خود و همچنین شماره تماس مسئول رزرو را ثبت کنند و از مشتریان پر تعدادی که در جستجوی بیلبورد و بهترین فضا برای تبلیغ محصول یا خدمات خود هستند، تماس دریافت نمایند و وارد مذاکره برای انعقاد قرارداد با آنها شوند.

درباره آلبورد و اهداف آن

از جمله اهداف اصلی «آلبورد» برقراری ارتباط مستقیم بین مالکان بیلبوردها و مشتریان آنهاست به طوریکه درج نظرات مشتریان درباره ی تجربه مذاکره، رزرو و انعقاد قرارداد بسیار مهم است و همچنین بازخوردی که مشتریان از تبلیغ کالا یا خدمات خود در آن رسانه به دست آورده اند، بتواند سطح کیفیت آن رسانه را برای دیگر کاربران تشریح داده و همچنین توجه مدیران بیلبوردها را به علایق و نیازهای مشتریان بیشتر جذب کند.

 

تمامی حقوق نزد سایت آلبورد، اجاره بیلبوردهای تبلیغاتی کشور، محفوظ است.